Postup z kvalifikací družstev – Skvělé výsledky hráčů John Carroll Junior Golf Academy

zdroj: www.gca.cz

V úterý dne 19.7. se na třech náročných hřištích uskutečnily kvalifikace družstev mládeže a naše týmy reprezentantů TCM GCA rozhodně nechyběly. A co víc, můžeme na ně být velmi pyšní – dvě družstva tyto kvalifikace suveréně vyhrála.

Kvalifikace smíšených družstev do 14 let se odehrála na hřišti Lázně Bohdaneč. V konkurenci 15 týmů se součtem 231 ran si družstvo Austerlitz jednoznačně zajistilo 1. místo.

293middleSložení týmu: Kryštof Latka, Tobias Munk, Lenka Nebeská, František Pávek

Další z kvalifikací se odehrála na hřišti v Kravařích, kde se proti sobě utkalo 14 družstev dívek do 18 let. Náš tým obsadil se součtem 225 ran krásné 4. místo.

Složení týmu: Barbora Šindelářová, Michaela Patzeltová, Kristýna Poslužná, Melanie Šmejkalová.

V neposlední řadě je také na místě zmínit kvalifikaci družstev chlapců do 18 let, která se odehrála na hřišti Ostravice. I přes náročnost kopcovitého hřiště se chlapcům podařilo získat úctyhodný součet 389 ran (1. místo).

Složení týmu: Michal Darovec, Vojtěch Jochman, Jakub PatkošMarek Patzelt, David Siegel, Lukáš Zušťák.

Celý Golf Club Austerlitz, pan prezident JUDr. Kovář, víceprezident pan Ing. Sedláček i celá správní rada děkuje všem hráčům za vzornou reprezentaci klubu a přeje jim hodně štěstí při finálových kolech, která se odehrají 16.-18.8.2016 na hřisti Zbraslav.