Úspech našich hráčov na Faldo series v Polsku

Piatok 12.8. – Gradi Golf Club, Polsko – dnešný deň slavili naši hráči na poľskom Falde.

Dnes sa velmi darilo našim hráčkam a hráčom na poľskom turnaji z Faldo series.

LuciaH2015

Lucia Hrbíková (JCJGA) s 75, 75, 73 zvíťazila v kategórii U16 a získala tak postup do svetového finále.

Sára Zrníková zvíťazila v kategórii U21, keď hrala 70, 73, 73. V tej istej kategórii skončila Michaela Patzeltová(JCJGA) s výsledkami 75, 78, 71 na treťom mieste.

Dobrý zastúpenie sme mali v kategórii chlapcov U16, kde Marek Patzelt obsadil štvrté miesto, keď hral 74, 74, 75. Na piatom mieste sa umiestnil Lukáš Zušťák s 72, 80, 72 .

Faldo Series je medzinárodný turnaj pre juniorov do 21 rokov. 54-jamkový šampionát, podporovaný svetovou a európskou golfovou organizáciou (The R&A a European Tour). Turnaj je zaradený do World Amateur Golf Ranking event a víťazi turnaja v jednotlivých kategóriách postupujú na svetového finále.